MANAGEMENT

Dr. Codrina Poenaru Freiwald
Dipl.-Ing. Franz Georg Freiwald
Ec. Flavius Sită
  • Ec. Flavius Sită

  • Director Comercial
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 732 500 101
  • Email: sita@parconfreiwald.ro
Ec. Săndel Gliga

SECRETARIAT SEDIUL CENTRAL

Phil. Raluca Bianca Terpezan
Ec. Zsuzsanna Gyorgy

PRODUCT MANAGER

Ec. Sergiu Moldovan
Dipl.-Ing. Cosmin Zaharia
Dipl.-Ing. Septimiu Codarcea
EC. Dalma Mozes
Dipl.-Ing. Ioana Sipos
  • Dipl.-Ing. Ioana Sipos

  • Product Manager
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 759 036 025
  • Email: sipos@parconfreiwald.ro
Dipl.-Ing. Andrei Diaconu
Dipl.- Ing. Marius Cristian Nicula
  • Dipl.- Ing. Marius Cristian Nicula

  • Product Manager
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 730 960 530
  • Email: nicula@parconfreiwald.ro

ASISTENT MANAGER VÂNZĂRI

Ec. Ana-Maria Casoni
  • Ec. Ana-Maria Casoni

  • Asistent Manager Vânzări
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 759 036 027
  • Email: casoni@parconfreiwald.ro
Dipl.-Ing. Nicoleta Husar
  • Dipl.-Ing. Nicoleta Husar

  • Asistent Manager Vanzari
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 754 242 298
  • Email: nhusar@parconfreiwald.ro
Jur. Theodora Păcurar
  • Jur. Theodora Păcurar

  • Asistent Manager Vanzari
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 729 499 061
  • Email: pacurar@parconfreiwald.ro
Ec. Mihaela Gliga
  • Ec. Mihaela Gliga

  • Asistent Manager vanzari
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 754 242 299
  • Email: mgliga@parconfreiwald.ro
Ec. Ioana Cotoc
  • Ec. Ioana Cotoc

  • Asistent Manager Vanzari
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 728 288 036
  • Email: cotoc@parconfreiwald.ro
Ec. Adriana Astelean

PROIECTARE

Dipl.-Ing. Catalin Raul Gherghel
  • Dipl.-Ing. Catalin Raul Gherghel

  • Inginer Proiectant
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 736 102 536
  • Email: gherghel@parconfreiwald.ro

MARKETING @ WEB

Dipl.-Ing. Alexandra Lung
  • Dipl.-Ing. Alexandra Lung

  • Director Marketing
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 736 807 450
  • Email: lung@parconfreiwald.ro
Ec. Anca Ungur
  • Ec. Anca Ungur

  • Asistent Manager Marketing
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 365 410 572
  • Email: ungur@parconfreiwald.ro

VÂNZĂRI

Dipl.-Ing. VaIentin Thieme
  • Dipl.-Ing. VaIentin Thieme

  • MUREȘ, BISTRIȚA-NĂSĂUD, HARGHITA
  • Repezentant Technic Comercial
  • Mobil: +40 733 008 800
  • Email: mures@parconfreiwald.ro
Dipl.-Ing. Daniel Pop
  • Dipl.-Ing. Daniel Pop

  • CLUJ NAPOCA, MARAMURES
  • Reprezentant Tehnic Comercial
  • Mobil: +40 736 102 534
  • Email: cluj@parconfreiwald.ro
Dipl.-Ing. Serban Buligescu
  • Dipl.-Ing. Serban Buligescu

  • BRAȘOV, COVASNA, ILFOV, BUCUREȘTI
  • Reprezentant Tehnic Comercial
  • Mobil: +40 725 681 981
  • Email: brasov@parconfreiwald.ro
Dipl.-Ing. Serban Buligescu
  • Dipl.-Ing. Serban Buligescu

  • ARGEȘ, DÂMBOVIȚA, PRAHOVA,
  • Reprezentant Tehnic Comercial
  • Mobil: +40 731 040 192
  • Email: arges@parconfreiwald.ro
Dipl.-Ing. Razvan Bumbui
  • Dipl.-Ing. Razvan Bumbui

  • BIHOR, SATU - MARE, SALAJ
  • Reprezentant Tehnic Comercial
  • Mobil: +40 759 036 028
  • Email: bihor@parconfreiwald.ro
Flavius Sita
  • Flavius Sita

  • BACAU, NEAMT, SUCEAVA, IASI
  • Reprezentant Tehnic Comercial
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 754 242 130
  • Email: moldova@parconfreiwald.ro

SERVICE AUTORIZAT ASSECOS

Teh. Eduard Kiss
  • Teh. Eduard Kiss

  • Tehnician autorizat service
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 754 242 300
  • Email: kiss@parconfreiwald.ro

SERVICE AUTORIZAT DESTACO

Ing. Denes-Csaba Troznai

SERVICE AUTORIZAT SIGNODE

Teh. Bardos Ferenc Antal
  • Teh. Bardos Ferenc Antal

  • Tehnician Electromecanic
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 729 500 772
  • Email: bardos@parconfreiwald.ro

SERVICE AUTORIZAT VILEDON FILTERCAIR

Dipl.-Ing. Silviu Luta

SERVICE AUTORIZAT ROEMHELD

Teh. Eduard-Istvan Kiss
  • Teh. Eduard-Istvan Kiss

  • Tehnician Electromecanic
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 754 242 300
  • Email: kiss@parconfreiwald.ro

DEPARTAMENT TEHNIC

Teh. Eduard-Istvan Kiss
  • Teh. Eduard-Istvan Kiss

  • Tehnician Electromecanic
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +40 754 242 300
  • Email: kiss@parconfreiwald.ro
Ing. Denes-Csaba Troznai
Teh. Bardos Ferenc Antal
  • Teh. Bardos Ferenc Antal

  • Tehnician Electromecanic
  • Tel: +40 365 410 572
  • Mobil: +4 0729 500 772
  • Email: bardos@parconfreiwald.ro

DEPOZIT TÂRGU MUREȘ

Sandel Olar